NEWLINE w Polsce

Produkty duńskiej firmy Newline pojawiły się na polskim rynku na przełomie 2000 roku. Początkowo sprzedaż tych produktów była niewielka i ograniczała się głównie do terenów Polski południowo-zachodniej. Handel odbywał się na zasadzie sprzedaży obwoźnej na imprezach sportowych oraz pod konkretne zamówienia.

W 2005 roku dystrybucją produktów firmy Newline zajęła się nasza firma FHU BEGONA Beata Panek, istniejąca na rynku od 1996, stając się AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM odzieży NEWLINE w Polsce. Naszym zadaniem jest dotarcie do jak największego grona odbiorców, tworząc sieć handlową w całej Polsce. Staramy się wprowadzać produkty Newline do istniejących punktów sprzedaży - sklepów, klubów sportowych.

Wyroby Newline mają ugruntowaną pozycję na rynku specjalistycznej odzieży sportowej, a o jej wysokiej jakości świadczy fakt, że marka ta staje się coraz bardziej popularna wśród profesjonalistów, jak i osób podchodzących do sportu amatorsko czy rekreacyjnie. Jest tak przede wszystkim dlatego, że zadowoleni klienci z chęcią kupują sprawdzone lub polecone przez znajomych wyroby, wracając do marki, która nie zawiodła ich w codziennym użytkowaniu.

W miarę swoich możliwości nasza firma wspomaga również imprezy o sportowym i rekreacyjnym charakterze, poprzez różne formy sponsoringu. Naszymi partnerami w tych przedsięwzięciach są portal 4energy i Fundacja Aktywni.

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty handlowe i chętnie nawiążemy współpracę z zainteresowanymi sprzedażą marki Newline firmami. Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami współpracy, które znajdą Państwo na naszej stronie.

Dokumenty:Kontakt:
FHU BEGONA Beata Panek
Ul. Bema 25, 41-253 Czeladź
Tel. 032/2874920, 605290711
bp@newline.pl
www.newline.pl

2013